MetaMask ve NFTBank Ortaklık Kurdu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para cüzdanlarından biri olan MetaMask ve NFTBank NFT portföy takibini kolaylaştırmak adına ortaklık kurduklarını açıkladı.

Merkeziyetsiz kripto para cüzdanlarının başında gelen MetaMask, NFT alanında gelişmeler göstermeye devam ediyor. Globalde milyonlarca kullanıcı tarafından aktif bir şekilde kullanılan kripto cüzdanı MetaMask, NFT’lerin eksiklerini ortadan kaldırmayı hedefliyor.

MetaMask ve NFTBank Ortaklığındaki Geliştirmeler

MetaMask ve NFTBank

MetaMask kullanıcılarının elinde bulundurduğu 5 binden fazla NFT koleksiyonunun fiyat bilgileri NFTBank sayesinde güçlendirilecek. Bu ortaklık ile birlikte MetaMask, Web3 sektöründe önemli bir ivme kazanmış olacak.

NFTBank Nedir?

NFT ürünlerinin fiyatlandırılma politikası genellikle karmaşık bir şekilde oluşuyor. NFT’ler, türleri ve satış işlemleri hakkında insanların çok az bir bilgiye sahip olduğunu söylemek mümkün. NFTBank’ın bu sorunları ortadan kaldırmak amacı ile kurulmuş bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

NFTBank, çok yıllı çalışmaların sonucunda gözle görülür derecede başarılı bir algoritma oluşturdu. Bu algoritma sayesinde, NFT fiyatları %90 doğru tahmin ediliyor. İstatistiklere dayanan bu algoritma, alış satış dağılımı, taban fiyat ve nadirlik gibi faktörleri derleyip bir fiyat üretiyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

NFT Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!