1 Adet Bored Ape NFT 1.2 Milyon Dolara Satıldı

Bored Ape NFT
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kim olduğu bilinmeyen bir kişi tarafından, aşağıda sol tarafta bulunan Bored Ape NFT’si 1.2 milyon dolara (1024 ETH) satın alındı. Oysa ki sadece 1 NFT’ye harcanan parayla, sağ tarafta bulunan 12 adet Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerini satın alabilirdi.

Bored Ape NFT

Bored Ape Yacht Club en başarılı ve aynı zamanda en pahalı NFT projelerinden biridir. Bu projeler, genellikle renkli ve bazen de metal gövdeler üzerinde, insan kıyafetleri ve memnuniyetsiz tavırlara sahip olan sersesi tipli maymunların resimlerini içeriyor.

Web 3.0 firması olan Yuga Labs, her biri farklı giysi, göz, başlık, kürk vb. gibi farklı özelliklere sahip 10.000 maymunu barındıran BAYC NFT’lerini desteklemektedir. Bored Ape NFT’leri NFT koleksiyonları arasında en yüksek düzeyde tutulur.

İlk üretim tarihi olan Nisan 2021’de BAYC NFT’lerinin her biri 0,08 ETH maliyetindeydi. Sonuç olarak, Bored Apes’in NFT’ler için erken davranan yatırımcılara güzel kârlar sağladığını söyleyebiliriz.

2
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

2 Yorum

  1. 16 Haziran 2022, 12:45

    […] dünyasında, NFT’lere yatırım yapan insanların gün geçtikçe, Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve CryptoPunks gibi tanınmış koleksiyonların fiyatlarındaki düşüş ve artış hakkında […]

    Cevapla
  2. 16 Haziran 2022, 14:44

    […] 1 Adet Bored Ape NFT 1.2 Milyon Dolara Satıldı […]

    Cevapla
Giriş Yap

NFT Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!