Web3 NYC Gallery’de Uzaktan NFT Sergilenebilecek

Web3 NYC Gallery
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

New York’un Manhattan bölgesinde, Web3 NYC Gallery adı altında oluşturulan yeni bir NFT galerisi, Dijital NFT sanatçılarının eserlerini ABD’ye gitmeden, fiziksel olarak var olan bir sanat galerisinde sergileme ve satma fırsatı sunuyor.

Web3 NYC Gallery

Web3 NYC Gallery olarak adlandırılan NFT galeri, 300 adet Genesis NFT koleksiyonu başlatmak için Tokenframe ile işbirliği halinde. Sadece bu NFT’lerin sahipleri eserleri galeride sergileme şansına sahip olacak.

Çalışmaların çoğu 10 inçlik Collector’s Club ekranında, bazıları 21.5 inçlik Degen Club ekranında, bazıları ise 43 inçlik Alpha Club ekranında sergilenecek.

NFT’ler Nasıl Satılacak?

Web3 NYC Gallery

Genesis NFT sahiplerinin, NFT’lerini sergilemek için herhangi bir kira ödemeyecek. Tek şart, 10 inçlik ekranlarda sergilenecek NFT’ler için 1.5 ETH’den 2 ETH’ye kadar, 21.5 inçlik ekranlarda sergilenecek NFT’ler için 5 ETH’den 10 ETH’ye kadar olan Genesis NFT’lerine sahip olmak.

43 inçlik ekranlarda sergilenecek olan NFT’ler özel olarak fiyatlandırılmadığından, Web3 Gallery tarafından farklı işlem uygulanacak.

NFT müşterileri, bir cüzdan yardımıyla NFT’leri satın alma işlemi için QR kodları kullanacak.

Paris 2024 Olimpiyat Biletleri NFT Olarak Satılabilir

Web3 NYC Gallery Nerede?

New York bölgesinde ve etrafında bulunan dijital sanat meraklıları için Web3 Gallery, kapılarını 15 Haziran’da açtı ve konumu Manhattan’da 510 5th Avenue’de bulunuyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

NFT Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!