Ünlü Şef, NFT Yemek Kitabı Projesini Hayata Geçiriyor

NFT Yemek Kitabı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Michel Star şefi Vikas Khanna, eşi benzeri olmayan bir NFT Yemek Kitabı projesi oluşturacağını duyurdu. NFT metaverse pazarı olan Akshaya.io ile işbirliği yaparak Hindistan’ın Kutsal Yemekleri adlı yeni eserini yayınladı.

NFT Yemek Kitabı Projesi

NFT Yemek Kitabı

Bu kitap, şefin son eserinin NFT versiyonu olarak kayıtlara geçiyor. Kitap, Hindistan’daki kutsal mekanlarda servis edilen yemeklerin tariflerini içeren ve sınırlı sayıda olan bir kitaptır.

Şef Khanna, projenin resmi olarak açılma tarihinin 23 Haziran olduğunu ve Dubai’de gerçekleşeceğini belirtti. NFT Yemek Kitabı projesinin hem fiziksel hem de NFT olarak lansmanı yapılacak.

Şef Khanna, Gelecekte Web3 ve NFT’ye Odaklanacak

Ünlü şef, gelecekte NFT projesini geliştirmeye devam edeceğini söylüyor. Artırılmış gerçeklik (AR) ve sanal gerçeklik (VR) teknolojileri ile projesini nasıl geliştirebileceğini planlıyor.

NFT Kitapları Hakkında

Şef Vikas Khanna’nın eseri olan Hindistan’ın Kutsal Yemekleri gibi NFT eserlerinin günümüzde popülaritesinin arttığını söylemek mümkün.

TGV’den Web3 Ağına 146 Milyon Dolarlık Yatırım!

San Francisco’da yeni bir yayıncılık şirketi olan NiftyLit, NFT alanına giren en son şirket oldu. Son olarak, yayıncılık şirketleri NFT kitaplarında önemli bir potansiyel olduğunun farkında ve bu sektörde yerlerinin almaları için acele etmeleri gerekiyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

NFT Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!