Bentley’in İlk NFT Koleksiyonu

Bentley'in İlk NFT Koleksiyonu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sınırlı sayıda olan Bentley’in ilk NFT koleksiyonu, 208 adet NFT’yi barındıracak ve 2022’nin Eylül ayında Polygon ağı üzerinden piyasaya sürülecek.

Bentley Motors Genesis NFT koleksiyonunu geçen hafta açıkladı.

Bentley’in İlk NFT Koleksiyonu

Bentley'in ilk NFT koleksiyonu

Bentley’in çıkaracağı ilk NFT koleksiyonu, genel olarak baktığımızda Web3’e yönelik uzun vadeli planların sadece başlangıcı olarak söyleniyor. Bentley Genesis NFT koleksiyonuna, sahip olanlar benzersiz ve özel ödüllerin de sahibi olacak.

Bentley’in Blockchain olarak Polygon ağını seçmesi, bu koleksiyonda bir diğer önemli nokta olarak biliniyor. Genesis NFT koleksiyonunun tamamen çevre dostu olacağının da altını çizmek gerekiyor.

Bu hamle, Bentley’i NFT dünyasına giren otomotiv sektöründeki önemli isimlerin arasına ekliyor. Bu isimler arasında; Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Lotus, Chevrolet, Alfa Romeo, Hyundai ve çok daha fazlasının yer aldığı biliniyor.

NFT Serisi İçin Ripple ve Lotus Ortaklığı

Satış ve Pazarlamadan Sorumlu olan, aynı zamanda Bentley Yönetim Kurulu Üyesi Alain Favey: “Bentley müşterileri hayatlarını sürekli olarak aktif yaşıyor ve kripto para birimleriyle lüks ürünler satın alıp, Metaverse dünyasında iş kuruyor. NFT’lerin hem sanat hem de sanatçı profillerini nasıl yükselttiğine şahit olduk ve aynı şeyin lüks otomotiv alanında da gerçekleşeceğine inanıyoruz.”

1
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

NFT Gündem ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!